1
 

ZAJĘCIA DODATKOWE

teczkaPL.png
Rok szkolny 2019/2020
 
 


Taniec

Program nauczania został specjalnie przygotowany dla dzieci w wieku szkolnym. Zajęcia są prowadzone w sposób dynamiczny i bardzo atrakcyjny dla dzieci tak, aby poprzez zabawę uczyć i zaszczepiać w dzieciach chęć do tańca. Zajęcia te doskonale wpływają na poprawę koordynacji ruchowej i uczą dzieci panować nad własnym ciałem.

 
 


Nauka gry na instrumentach: Pianino

W naszej szkole odbywają się zajęcia z pianina. Lekcje gry są indywidualne, w związku z czym każdy uczeń ma możliwość rozwijania się i nauki w swoim tempie.
 
 


Nauka gry na instrumentach: Gitara

Zajęcia prowadzone pasjonatę i praktyka ze szkoły muzycznej Pasionart w Lublińcu rozwijają w naszych uczniach fascynację i miłości do muzyki. Każdy uczeń jest inny, dlatego program dostosowany jest do zainteresowań i możliwości ucznia. Na zajęciach stawiamy na kreatywność i wszechstronny rozwój podopiecznych!
 
 


Robotyka

Robotyka to nauka samodzielnego konstruowania i programowania robotów poprzez zabawę klockami. Są to warsztaty wielostronnie rozwijające zdolności dzieci. Dzieci pracują w małych zespołach i w odpowiednim zakresie wiekowym. Poprzez zabawę pozyskują one nowe umiejętności z zakresu współczesnych technologii.
 
 


Basen

Wyjątkowa atmosfera na zajęciach z nauki pływania dla dzieci to idealne środowisko do rozwijania pływackich umiejętności. Zajęcia odbywają się na pływalni Delfin w Dobrodzieniu i prowadzone przez doświadczonych instruktorów.
 
  NASZA ŚWIETLICA
 
 


Warsztaty dekorowania pierników świątecznych. 

 
 

Zajęcia dodatkowe w naszej szkole: nauka na instrumentach/ nauka na gitarze

 
 

Zajęcia dodatkowe w naszej szkole z robotyki lego- wielka fascynacja uczniów.

 
 

Kreatywne zajęcia na naszej świetlicy!

 
 

Plastyczne zajęcia świetlicowe w naszej szkole.